Seksowna ekolożka

Jayde Nicole sama siebie opisuje jako podróżniczkę, wegankę, ratowniczkę psów, trenerkę ssaków wodnych i nałogowca fitnessowego. My skupiamy się na literkach PMOY w jej autoprezentacji. Nie oznacza to nic innego jak Playmate of the Year.

Ta 29-letnia kanadyjska modelka swoją popularność wykorzystuje w bardzo szczytnym celu. Opiekuje się ssakami na lądzie i w wodzie, pomaga chorym dzieciom, a także prowadzi organizacje non profit, które ratują psy.

Playmate Roku 2008 została dzięki swojej mamie. Niby oczywiste, bo wydała ja na świat i przekazała estetyczne geny, ale to właśnie jej rodzicielka nakłoniła ją, by pozowała dla Playboya. Dziewczyna była już wyjadaczką w modelingu, bo przygodę z pozowaniem zaczęła w wieku pięciu lat. Gdy dojrzewała, jej atuty dostrzegli wydawcy magazynów męskich.

Świetne ciało o wymiarach 86-61-89 (miseczka C) oraz radosny uśmiech (niestety ostatnio skrywany coraz częściej za zamkniętymi ustami – może nosi aparat na zęby), a także piękne plenery, w których ma sesje lub strzela sobie samojebki sprawiają, że mamy ochotę ustawić jej profil na Instagramie jako stronę startową.

Dodał(a): Jan Rzeźnik Piątek 27.11.2015