Seksowna aktorka – Lea Michele

Oto aktorka, która kiedyś nominowana była do Złotego Globu i przy okazji jest jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Poznajcie Leę Michele.
FFN_SWST_Michele_Lea_EXC_060116_52078553_midres.jpg

Wiemy, że pewnie zanadto nie oglądacie seriali musicalowych, przeznaczonych głównie dla kobiet. Ale prawdopodobnie mogliście kiedyś słyszeć o serialu „Glee”, zwłaszcza, że jego emisja została zakończona ledwie w 2015 roku.

To jednak nieważne, w końcu od czego macie wujka Google. Ważne natomiast jest to, że nasza dzisiejsza bohaterka, czyli Lea Michele, grała jedną z czołowych ról właśnie w tymże serialu. Co więcej, ona dostała nawet za tę rolę nominację do Złotego Globu. A to już zdecydowanie nie przelewki – to już światowy poziom aktorstwa.

Nie dość jednak, że Lea jest naprawdę dobra w swojej profesji, to dodatkowo jest jeszcze piękną i seksowną kobietą. W 2011 roku została bowiem umieszczona na 28. miejscu na liście 100 najseksowniejszych kobiet świata magazynu Maxim.

Ale czyż można się dziwić? Spójrzcie na to boskie ciało, co prawda odziane w jednoczęściowy strój kąpielowy, jednak nawet pod nim widać, że jest  naprawdę nieziemsko seksowna laska. O czym zresztą świadczy także fakt, że na Instagramie seksowne fotki Lei śledzi ponad 3 miliony osób.

Jak zobaczycie poniższą galerię wprost z gorącej plaży, to z pewnością będziecie chcieli powiększyć grono jej followersów.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Piątek 03.06.2016