Sarah Stage - fit MILF

30-letnia Sarah Stage jest uzależniona od sportu, więc podczas ciąży cały czas ćwiczyła. Opłaciło się, bo już pięć tygodni po rozwiązaniu trafiła na plan zdjęciowy. Swoją oryginalną urodę zawdzięcza miksowi korzeni kostarykańskich i europejskich.
sarah-stage.jpg

Sarah Stage nawet w ciąży miała na brzuchu taki ABS, że pozazdrościłaby go jej niejedna laska, bez małego człowieka w brzuchu. Amerykańska modelka korzystała z każdej możliwej okazji, by chwalić się swoim powiększonym, ale jędrnym i apetycznym ciałem.

W szkole średniej zamarzyła, by zostać modelką, zgłosiła się więc do jednej z agencji, która zatrudniła ja i wysłała do Mediolanu. Tam jej kariera nabrała sporego rozpędu. Chodziła po wybiegach, pozowała przed obiektywami i zdobiła rozkładówki męskich pism.

W wolnej chwili, gdy znajdzie taką między opiekowaniem się swoim synem Jamesem, siłownią, a pozowaniem, zajmuje się malarstwem olejnym, podróżowaniem za ocean, tańczy salsę i jest aktywistką na rzecz zwierząt.

Sarah Stage wróciła do swoich seksownych wymiarów 86-60-90, ale oczywiście przybyło jej w biuście, przez co powiększyła się miseczka. Kiedyś było to C, teraz widzimy porządne D. Ale na jakimkolwiek etapie swojego życia i kariery, ta MILFa, zawsze będzie nas kręciła.
Dodał(a): Jan Rzeźnik Poniedziałek 22.06.2015