Sarah Mcdaniel - dziewczyna z nowej okładki Playboya

Sarah Mcdaniel z pewnością przejdzie do historii Playboya. Ta słodka niewiasta to pierwsza dziewczyna, która pojawiła się na okładce całkowicie "ubranego" numeru magazynu. My, w ramach zachęty, przyglądamy się jej fotkom z Instagrama

sarah playboy dd.png

Marcowy Playboy z całą pewnością przejdzie do historii - będzie to bowiem pierwszy numer magazynu, w którym nie uświadczymy już nagich zdjęć modelek. Na przełomowej okładce znalazła się Sarah Mcdaniel i to właśnie o niej głośno dziś w całym internecie.

Dziewczyna z nowej okładki amerykańskiego Playboya ma 20 lat, 175 cm wzrostu i wymiary: 81-61-90. Jednak to nie jej pełne usta, seksowna pupa, ani też nie piękne, kształtne piersi są jej największym atutem, a niesamowite, różnokolorowe oczy, które wyróżniają ją z tłumu modelek. Sara "cierpi" na heterochromię, która z medycznego punktu widzenia jest wadą genetyczną (zdarza się zaledwie w 6 przypadkach na 1000 urodzeń). Ciężko jednak w kategorii "cierpień" postrzegać coś, co sprawia, że od tej dziewczyny nie można dosłownie oderwać wzroku. My jesteśmy nią zachwyceni!

Co ciekawe, Sarah podobno wybiła się na Snapchacie, na który to regularnie wrzuca swoje półnagie zdjęcia. Nas zainteresował również jej profil na Instagramie, który obserwuje aż 258 tysięcy użytkowników! Oto, co można na nim zobaczyć!


Dodał(a): Bartosz Joda, fot. instagram.com/krotchy Piątek 05.02.2016