Sanna Birath – seksowna fitnesska ze Szwecji

No i cóż, że ze Szwecji, skoro ta dziewczyna jest jedną z najpiękniejszych Skandynawek jakie kiedykolwiek widzieliście. A do tego jest bardzo wysportowana.
lala.png
Oto Sanna Birath, szwedzka królowa fitnessu, którą prawdopodobnie mało kto w Polsce zna. O ile ktokolwiek. My do tej pory też o niej nie słyszeliśmy, jednak gdy tylko zobaczyliśmy jej zdjęcia, zdaliśmy sobie sprawę ile nas ominęło oraz jak bardzo nasze życie było nieszczęśliwe i smutne bez widoku jej oszałamiającego ciała. 

A to jest zdecydowanie niesamowite, wypracowane setkami godzin spędzonymi na siłowni i hektolitrami potu wylanymi podczas ciężkich ćwiczeń. Choć nam zdaje się, że Sannie przychodzi to jakoś tak bezwysiłkowo, od niechcenia. Tak jakby była seksowna po prostu z natury. Mimo że Sanna jest Szwedką, to jednak, jak sami możecie zauważyć, nie ma ona klasycznej skandynawskiej urody. Jej czarne włosy i opalona skóra sprawia, że wygląda raczej na gorącokrwistą i temperamentną Latynoskę, niż na chłodną i stonowaną Szwedkę.

To jednak nie ma żadnego znaczenia – w końcu piękna nie da się zamknąć w żadne ramy i podziały. Zobaczcie więc tę nieskrępowaną urodę na gorących zdjęciach Sanny i zachwycajcie się nią razem z nami!


Dodał(a): Tomek Makowski Piątek 27.05.2016