Sandra Kubicka - absolutny #1

To najgorętsze nazwisko tego sezonu, który potrwa tak długo, jak długo będziemy wspólnie podziwiać wdzięki pięknej Polki! Sandra Kubicka wspina się na wyżyny popularności, ale drabinka jej fejmu zdaje się nie mieć końca. Tak jak końca nie mają nasze zachwyty nad tą seksowną modelką, która szturmem bierze Stany Zjednoczone.

21-letnia Sandra Kubicka od 2008 roku stacjonuje w Stanach Zjednoczonych. Jednak urodziła się i wychowała w Polsce, a dokładnie w Łodzi. Dwa lata temu, kiedy nawiązała współpracę z Victoria`s Secret i wstąpiła w szeregi Aniołków firmy, stała się międzynarodową sensacją. Jej telefon się rozdzwonił, skrzynka wiadomości na fejsie zapełniła, a na instagramie baza fanów urosła jej kilkukrotnie.

Piękna Polka wylądowała w Miami, bo uwielbia słońce, ale przede wszystkim pasuje idealnie do krajobrazu tego miasta. Perfekcyjna figura, idealne wymiary, gładka skóra, apetyczna karnacja, prześliczna buzia i anielskie włosy – to tak w skrócie o Sandrze... Możecie mieć wrażenie, że faworyzujemy ją na tle innych dziewczyn lub że zakochaliśmy się w niej bez pamięci. Macie rację.Jest to miłość platoniczna, przede wszystkim „estetyczna”, bo Sandra idealnie wygląda we wszystkim, co na siebie nałoży. Lub bez wszystkiego, co z siebie zdejmie... I przyznajemy się do tego otwarcie, bez wstydu, jaki towarzyszyłby nam na przykład gdybyśmy Wam zdradzili, jakie plakaty wiszą nad naszymi łóżkami (tak, plakaty, bo tapety w komórkach należą do Sandry!).

Zresztą nie ciężko nas rozszyfrować – Sandra Kubicka jest w naszym rankingu 50 Najseksowniejszych Polek absolutnym numerem 1! Biegnij do sklepu po urodzinowy numer CKM, by mieć ten historyczny numer, który zapowiada erę nowej królowej w polskim showbusinessie!

Aha, gdzie nasze maniery...wymiary Sandry Kubickiej: 81-61-86.
Dodał(a): Paweł Jaśkowski / fot.: instagram.com/sandrakubicka Piątek 08.07.2016