Rosyjska piękność - Lily Ermak

Naga kobieta za kierownicą pije kawę. To nie jest początek seksistowskiego kawału, a nasza nowa fantazja. Lily Ermak rozkochała nas w sobie, a potem złamała serce.

Może i nie jesteśmy w najlepszych stosunkach z naszymi sąsiadami zza wschodniej granicy. Kto by się jednak przejmował polityką i podobnymi kwestiami po spojrzeniu na Lilię Ermak, lepiej znaną jako Lily Ermak. Ta rosyjska modelka podbiła serca internautów na całym świecie swoim profilem na Instagramie. Wrzuca tam zdjęcia z sesji, w których uczestniczy oraz komentuje swoje codzienne życie. Taki sposób na siebie znalazła w 2013 roku, kiedy to na portalu społecznościowym zamieściła swoje pierwsze selfie. Od tamtej pory zdobyła 1,2 mln fanów, a ta liczba wciąż rośnie.

Tak naprawdę niewiele o niej wiadomo. Znane jest miejsce jej pochodzenia i wiek, którego nie podamy bo jesteśmy gentelmanami, oraz niestety stan cywilny. Na profilu możemy przeczytać, że jest młodą matką i żoną. Jeśli chwilę temu słyszeliście głośny trzask, to nasze serca właśnie pękły. Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia, aby zaślinić całą klawiaturę. Im więcej ich przeglądamy tym ciekawiej się robi. Dziewczyna bardzo chętnie pokazuje swoje perfekcyjne ciało, obnaża biust czy pośladki. Często bywa na plaży, więc doskonale prezentuje się w stroju kąpielowym. Aż ciężko się w niej nie zakochać, kiedy uśmiechnięta przedstawia swoje wdzięki czyniąc zdjęcie niemalże trójwymiarowym, przez swój biust. A kiedy cała pokryta jest czekoladą, aż chciałoby się zlizać te słodkości. Zresztą co wam będziemy mówić. Zobaczcie sami. Fotografie wyrażają więcej niż 1000 słów.
Dodał(a): Adam Nawrocki / fot.:https://www.instagram.com/lilyermak/ Wtorek 17.01.2017