Rosjanka idealna - Ekaterina Zuevy

Najbardziej znana jest ze swoich roznegliżowanych zdjęć i wygimnastykowanego ciała, chociaż na swoim koncie posiada wiele innych osiągnięć. Drobna Rosjanka z zapałem ćwiczy jogę i równie chętnie co ciało, pokazuje swoje umiejętności.

Wymiary Ekateriny Zuevy są niemalże idealne, bo wynoszą 85-57-87. Mierzy zaledwie 170 cm wzrostu, a waży jedyne 45 kg. Nie może pochwalić się bujnymi krągłościami, ale nadrabia innymi cechami.

W szczególności gibkim ciałem. Sama przyznaje, że dzięki regularnym ćwiczeniom jogi, jest bardzo rozciągnięta. W wolnych chwilach nie tylko układa się w kwiat lotosu, ale także gra w tenisa i trenuje na siłowni.

Chcielibyśmy też pochwalić jej inteligencję. Ta rzadko idzie w parze z urodą, co pewnie każdy z nas wie z doświadczenia. Ekaterina jest wyjątkiem potwierdzającym regułę. Dobrze zna swoje wady i zalety.

Wie, że została stworzona do jednego. Pokazywania się w bieliźnie. Dlatego to właśnie w skąpych majteczkach i biustonoszu można zobaczyć ją najczęściej. Nie poprzestaje jednak na pokazywaniu swojego tyłeczka i zarabianiu na wyglądzie.


Ma też własną linię bielizny i markę odzieżową „Zuzu”. I chociaż najchętniej zobaczylibyśmy ją nago, musimy przyznać, że wie jak dobrze zakrywać strategiczne części kobiecego ciała.

Nad jej talentem rozpływa się ponad 1,7 mln użytkowników Instagrama. Prócz tego Ekaterina bierze udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych i gościła na okładkach wielu tytułów dla panów, m. in. „Playboya” czy „Maxima”.

Pokazała już niemal wszystko co miała do pokazania, ale wierzymy, że jeszcze nieraz nas czymś zaskoczy. W końcu joga to niewyczerpane źródło inspiracji do specyficznych pozycji, nie tylko, ale przede wszystkim, seksualnych.Dodał(a): Mateusz Kryś / fot.:https://www.instagram.com/zuueva/ Piątek 24.02.2017