Renee Somerfield – dziewczyna na lato

Wiesz czemu, lubimy lato? Bo w końcu dziewczyny pokazują swoje opalone ciała. Renee i słońce przez cały rok idą ze sobą w parze, a my na to, jak na lato.

Renee urodziła się 16 maja 1990 roku w Sydney w Australii. Karierę modelki rozpoczęła jako nastolatka, a z biegiem czasu założyła własną markę Somerfield Swim ze strojami kąpielowymi i bikini. Praktycznie na każdej plaży w Australii można spotkać dziewczyny paradujące w jej seksownych projektach.

Mamy wrażenie, że ta zgrabna Australijka większość życia spędza w bikini, spacerując po plaży – można to wywnioskować, obserwując jej profil na Instagramie. Prawie na każdym zdjęciu prezentuje swoje pięknie opalone ciało. Ona chyba na serio mieszka na plaży.

Letnia piękność zagrała także w międzynarodowym hicie filmowym „San Andreas” z udziałem Dwayne'a Johnsona, co świadczy o tym, że nie boi się nowych wyzwań i wychodzenia ze strefy komfortu.

Zobacz tę seksowną dziewczynę, która podnosi temperaturę na Australijskich plażach:Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Wtorek 23.06.2020