Raquel Pomplun – siła natury

Naturalna i naturalnie piękna, o doskonałym i apetycznym ciele, zdolna i utalentowana, a przy tym wszystkim – skromna. Taka właśnie jest Raquel Pomplun i dokładnie to sprawia, że można całkowicie stracić dla niej głowę.

Choć wyposażona w doskonałe ciało, Raquel Pomplun nie jest typem seksbomby, a raczej naturalnej dziewczyny z sąsiedztwa. I zdaje się, że dokładnie ten urok, oczywiście w połączeniu z wymiarami 86-64-91 i niepowiększaną miseczką B, sprawił, że w Raquel zakochał się sam Hugh Hefner, jak i wszyscy czytelnicy Playboya – najpierw została playmate kwietnia 2012 roku, a później Króliczkiem Roku 2013 Tym samym Raquel stała się także pierwszą meksykańsko-amerykańską playmate roku.

Bo musicie wiedzieć, że modelka co prawda urodziła się w USA w San Diego, jednak całe swoje dzieciństwo spędziła w Tijuanie w Meksyku. W jej urodzie widać zresztą latynoskie pozostałości jej południowoamerykańskich przodków.


Na co dzień Raquel jest bardzo zajęta i wykorzystuje wszystkie szanse, jakie podsuwa jej los. Bierze udział w sesjach, tańczy, ale jest też prezenterką telewizyjną i radiową. W TV prowadzi program, w którym pokazuje ciekawe walki i filmy o MMA, natomiast w radiu – wieczorne audycje w hiszpańskojęzycznych stacjach. Miała też epizody aktorskie – przykładowo zagrała w „Hazardziście” u boku Marka Whalberga czy też w „Agentach T.A.R.C.Z.Y.”.

A zatem Raquel Pomplun to dziewczyna zdolna, zaradna, pracowita i przede wszystkim piękna. Czy więc znajdziecie gdzieś lepszy materiał na żonę?

ZOBACZ KONIECZNIE:

Unimog jako pojazd na tory? Czemu nie!

Opublikowany przez AutoStuff na 21 sierpień 2016

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Poniedziałek 22.08.2016