Rakieta polskiego pochodzenia - Caroline Wozniacki

Ta tenisistka nie tylko potrafi spuścić łomot swoim przeciwniczkom na korcie, ale deklasuje większość z nich również eksponując swoje wdzięki w skąpych strojach.

Caroline Wozniacki to duńska tenisistka pochodzenia polskiego, o czym świadczy już samo jej nazwisko. Z takimi korzeniami, nic dziwnego, że uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet w tym sporcie. Ma 27 lat i osiąga sukcesy nie tylko dzierżąc rakietę w dłoni. Lubi prezentować swoje wdzięki w strojach kąpielowych i gościć na różnej maści okładkach magazynów, niekoniecznie w ubraniu.

Sonda

Która ładniejsza?

Jest pierwszą sportsmenką, która trzy razy z rzędu pojawiła się w kalendarzu „Sports Illustrated Swimsuit Issue”. A ostatnio nago zagościła również na okładce magazynu „ESPN”. Jej wymiary to 91-66-91, a więc nic dziwnego, że mężczyźni ślinią się na jej widok.

Przeglądając jej zdjęcia na Instagramie nachodzi nas refleksja, że skoro tak dobrze wychodzi jej pozowanie w negliżu, może powinna zrezygnować z tenisa i zająć się profesjonalnie modelingiem.

A ponieważ tej uroczej tenisistki nigdy dość, zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, które znalazły się w kalendarzu Sports Illustrated w 2015 roku!


Dodał(a): Mateusz Olch / fot.:https://www.instagram.com/carowozniacki/ Czwartek 29.06.2017