Raffaella Modugno na plaży

Włoska ikona buntu wśród modelek pokazała swoje apetyczne kształty w skąpym bikini. I tak jak osiem lat temu, gdy zdobywała tytuł miss okrągłych kształtów, tak i dziś prezentuje się wybornie. Bella ragazza!
Raffaella Modugno.jpg

Raffaella Modugno dziś ma 27 lat, ale karierę zaczynała gdy miała 19. Od razu brała udział w konkursach piękności i choć startowała w wyborach Miss Universe i Miss Włoch, to w Miss Curvy Italy 2011 (czyli miss pełnych kształtów) święciła triumfy. Zdobyła koronę, dzięki czemu posypały się później kontrakty reklamowe. Pracowała m.in. dla tak znanych marek jak Dolce & Gabbana, Prada, Tom Ford czy Christian Louboutin.

Ale jej kariera nabrała też rozpędu dzięki kontrowersjom związanym z wyborami Miss Italy 2011. Razem z dwiema koleżankami została wykluczona z konkursu przez zdjęcia, które miała w swoim port folio. Jeden z punktów regulaminu wymagał od kandydatek większej skromności w postaci braku roznegliżowanych zdjęć w portfolio. Raffaella do wstydliwych jednak się nie zalicza i miała foty w bieliźnie. Jury powiedziało stanowcze „NIE”. Na szczęście panny Modugno (i nasze) docenili ją wymienieni projektanci.Piękna włoska modelka zdobiła okładki pism dla panów, zagrała główną rolę w teledysku Pitbulla – „Timber”, a teraz chce występować na dużym ekranie. Dlatego dokształca się aktorsko. Jeśli nie pociągają Cię modelki lub boisz się, że jej sława Cię przygniecie, mamy dobrą wiadomość - Raffaella ma siostrę bliźniaczkę, więc możesz spróbować podbijać serce mniej sławnej panny Modugno.Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: FameFlynet Poniedziałek 02.11.2015