Rachel Ward - czarny pas w seksapilu

Wystrzałowa blondynka podbiła Wyspy Brytyjskie. Swoim wdziękiem, uśmiechem i oczywiście kształtami. Nie jest jednak tak niewinna i bezbronna na jaką wygląda.
rachel-ward.jpg

Rachel Ward jakiś czas temu robiła podejście do czarnego pasa w aikido. Jednak nie pochwaliła się nigdzie wynikiem, więc nie wiemy czy gratulować, czy życzyć wytrwałości. Nie zmienia to faktu, że nie jest tak bezbronna jak wygląda na zdjęciach poniżej.

Ma 23 lata i pochodzi z Manchesteru. Na Wyspach Brytyjskich podbija serca panów sesjami w męskich magazynach (m.in. ZOO, Nuts). Jej pełne i kształtne wymiary nie pozostawiają zbyt dużego wyboru: 86D-64-84. W tych krągłościach nie da się nie rozkochać. Rachel Ward lubimy tez za to, że swoje życie bogato dokumentuje na twitterze. Często nie ma tam nic do ukrycia, więc rozsiądź się wygodnie i rozkoszuj gorącą Brytyjką.

Mimo wystrzałowych zdjęć panny Ward, zachowuj się jak gentleman, bo Rachel lubi tylko takich panów, połóż więc grzecznie rączki na biurko. Do tego powinieneś być towarzyski i zabawny, ale zważywszy, że czytasz ten tekst na CKM.PL, jesteśmy o Ciebie spokojni.Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/justene_j Czwartek 27.03.2014