Rachel Sanders - stringi na ramionach

Ta 20-latka uwielbia bikini, w których poprzeczne paski stringów można naciągnąć na ramiona. I wcale nie założyła tego stroju wyłącznie na ustawkę z paparazzi, jej konto na Instagramie dowodzi, że Rachel lubuje się w takich sznureczkach.
Sanders-Rachel.jpg

Rachel Sanders ma 20 lat i niemieckie oraz rosyjskie korzenie. Tak pisze na swoim koncie na Instagramie. Zgromadziła tam nieco ponad sześć tysięcy obserwujących. Na fejsie bywa rzadko i póki co, jej fan page nie przekroczył setki fanów. Ale najprawdopodobniej zaczyna swoją karierę w modelingu, bo ciężko znaleźć o niej jakiekolwiek informacje w internecie.

Pisze, że jest modelką, która ma na swoim koncie publikacje, choć nie możemy się ich dokopać. Ale zważywszy na wiek, można uznać, że jest na początku swojej ścieżki i dopiero wkracza w rzeczywistość widzianą przez obiektyw.

Zamiłowanie do tego typu strojów kąpielowych (mają jakąś nazwę?) oraz brak skrępowania przed obnażaniem się, a także pełne kształty dają jej duże szanse na odniesienie sukcesu komercyjnego. Choć tak naprawdę, to mamy wrażenie, że widzieliśmy już ją gdzieś w sieci. Możliwe, że w tej różowej części internetu.
Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: FameFlynet Piątek 20.11.2015