Rachel McCord – seksowna influencerka

Blogerka, influencerka, celebrytka telewizyjna – jak zwał, tak zwał. Nie ważne bowiem jak określimy „zawód” Rachel McCord, faktem pozostanie i tak to, że jest ona niesamowicie seksowną kobietą.
FFN_mccord_060216_bacff_52080099_midres.jpg

Sama o sobie pisze, że jest lwicą salonową, telewizyjną osobowością i tzw. influencerką, czyli trochę takim coachem, który mówi wszystkim kobietom jak bardzo ich życie może być wspaniałe i zgarnia za to kupę kasy.

I to ostatnie jest właśnie główną „profesją” Rachel McCord. Zachęca, inspiruje i wpływa na wszystkie kobiety świata, chcąc przekazać im radosną nowinę, że wszystkie, niezależnie od wieku, wyglądu czy rasy, są niesamowite.

Faktycznie, nietrudno mówić wszystkim dookoła, że są świetni i tylko muszą tę świetność w sobie odnaleźć, samemu będąc seksowną blondynką o  długich nogach, gęstych włosach i perfekcyjnej figurze. I choć uważamy, że działalność Rachel ma w sobie tyle głębi co uliczna kałuża, to jednak mimo wszystko nie możemy oderwać wzroku od tych iśćcie niesamowitych przymiotów fizycznych Rachel McCord.

Świeża i naturalna uroda dziewczyny z sąsiedztwa w połączeniu z gorącą plażą i skąpym bikini sprawiają, że jesteśmy w stanie przymknąć oko na pewne niedoskonałości związane z życiem zawodowym Rachel i po prostu cieszyć się tym naturalnym pięknem. Mamy nadzieję, że i Wy je docenicie.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Poniedziałek 06.06.2016