Prosto z nieba - Victoria Tzuranova

Do nieba to tylko z nią. Victoria Tzuranova jest rosyjską stewardessą i swój zawód wykonuje doskonale. Wszystkim męskim pasażerom z pewnością pozwala szczytować.


Stewardessa to jeden z najseksowniejszych zawodów świata. Oczywiście zaraz po pielęgniarkach. Przedstawicielki obu profesji przedstawiane są często na ekranie, jako bardzo perwersyjne.

Zawody zarezerwowano dla kobiet. Jest to przecież zajęcia mało męskie, wręcz uwłaczające męskiej godności. Za to panie świetnie się w nich sprawdzają. Szczególnie jeśli mają odpowiednie warunki. Przez "odpowiednie warunki" rozumiemy ładne ciała.

Victoria Tzuranova idealnie wpasowuje się w model stewardessy z jaką chcielibyśmy latać i wznosić się na wyżyny. Ta dziewczyna nie dość, że jest śliczna, to jeszcze lubi pokazywać się w strojach kąpielowych w różnych zakątkach świata.

Przerwy między lotami wykorzystuje aby trochę powyginać się i popromować swoją osobę w social mediach. Dlatego przeglądając jej Instagrama możemy zobaczyć jak podziwia piękne widoki i eksponuje swoje wdzięki.

Dodatkowym smaczkiem jest to, że lubi jogę. Co tylko zwiększa nasz podziw dla niej. Jest gibka, dobrze rozciągnięta i młoda. Sami czasem nie wierzymy w to co wyczynia ze swoim ciałem. Jakby nie miała kości!

Rosyjska linia lotnicza Aerofłot, dla której pracuje, z pewnością jest z niej dumna. W końcu jaki mógłby być lepszy sposób na promocję, niż pokazywanie pup swoich najlepszych stewardess?

No właśnie. Victoria zaprasza często przed obiektyw swoje koleżanki po fachu. Razem pozują do zdjęć nie mając na sobie wiele, co bardzo nas cieszy.

Dla tej dziewczyny moglibyśmy szczytować, tfu wnieść się w niebiosa. Z jej powodu i tak już chodzimy z głową w chmurach.  

Dodał(a): Mateusz Kryś / fot.:https://www.instagram.com/victoria.tzuranova/ Wtorek 21.02.2017