Prawniczka na gorąco

Oto dziewczyna, która uznała, że ludzkości bardziej przyda się jej seksowne ciało, niż świetne wykształcenie i wysokie IQ. Szanujemy jej decyzję

Screen Shot 2016-05-17 at 11.58.34.png

Choć Pia Muehlenbeck przyszła na świat w Niemczech, to swe życie związała z Australią. Ukończyła prawo na University of Technology w Sydney i rozpoczynała już pracę jako pani mecenas. I choć kariera prawniczki rozwijała się błyskawicznie, Pia uznała jednak, że dusi się w zapiętych pod szyję garsonkach i postanowiła diametralnie odmienić swe życie.

Nie, nie rzuciła wszystkiego i nie wyjechała w Bieszczady, lecz została modelką (pozowała m. in. dla Sports Ilustrated), blogerką modową oraz projektantką sportowych ubrań. Przy okazji zaprzecza stereotypowi szpetnych Niemek, pojawiając się w bikini na australijskich plażach i wprawiając w kompleksy tamtejsze piękności.Szybko okazało się, że w tym szaleństwie była metoda – w tym momencie owa 25-latka posiada 1 200 000 instagramowych followersów, czego raczej nie zapewniłaby jej praca w kancelarii prawnej. Chciałbyś, aby panna Pia była twoim obrońcą, gdybyś popadł w konflikt z prawem, czy jednak wolałbyś złamać w jej towarzystwie kilka przepisów?

Screen Shot 2016-05-17 at 11.56.05.png


 


Dodał(a): Michał Jośko/ fot.: Instagram.com/piamuehlenbeck Wtorek 17.05.2016