Poznajcie ring girls, które wystąpią podczas walki McGregor vs. Mayweather

Skoro walka McGregora i Mayweathera to największe widowisko być może w dziejach ludzkości, to i oprawa musi być na najwyższym poziomie. Poznajcie cztery ring girls, które uświetnią swoją obecnością całe show.
larwy.jpg

Dwaj najwięksi gwiazdorzy ringu, gigantyczna uwaga całego świata, niewyobrażalna kasa i monstrualny apetyt na najlepsze show świata. Tak w skrócie można opisać nadchodzącą walkę Conora McGregora z Floydem Mayweatherm (więcej na jej temat możecie przeczytać TUTAJ). A skoro wszystko jest tutaj „naj” to i ring girls muszą być najgorętsze i najseksowniejsze.

I faktycznie, będą to cztery prawdziwe petardy, których seksowne ruchy i boskie ciała z pewnością okażą się wspaniałym zwieńczeniem tej legendarnej już walki. Te dziewczyny to: Kyra Keli, Jessica Harbour, Samantha Kumiko i Tawny Jordan. Tę ostatnią możecie nawet kojarzyć z naszego serwisu, bo nie raz wam ją prezentowaliśmy. 

Zobaczcie ją więc jeszcze raz, tym razem w towarzystwie trzech innych seksownych dziewczyn. Najpierw u nas, a potem 26 sierpnia 2017 roku w amerykańskim Las Vegas na ringu podczas walki.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com Czwartek 24.08.2017