Pośladki w roli głównej

Miłośnikom kobiecych pośladków na pewno spodoba się ta sesja reklamowa. Obok muzyka, którego nie znamy, na zdjęciach przewija się bowiem bardzo dużo pięknych tyłeczków! Jeśli twoją ulubioną częścią ciała kobiety jest pupa, musisz zobaczyć tę galerię!

FFN_BAC_Redfoo_101515_51880035.jpg

Twórcy kampanii wody mineralnej 138 to cwane bestie. Zatrudnienie do reklam seksownych kobiet było genialnym posunięciem - wszak, kto nie lubi ich oglądać? A że za każdym razem na gorących zdjęciach gdzieś w tle przewija się butelka mineralki? Cóż... Dziewczyny polewające się wodą to tylko kolejny genialny pomysł, który za każdym razem pobudza naszą wyobraźnię na nowo.

Tym razem PR-owcy mineralki zza oceanu przeszli jednak samych siebie. Zatrudnili do reklamy jakiegoś gościa, tylko po to, by stroił miny na tle... kobiecych pośladków. Nie wiemy, kim jest niejaki Redfoo, ale musimy przyznać, że jego japa nie przeszkadza nam, kiedy wpasowuje się w taką scenerię!

Uwaga! Idąc w głąb galerii, robi się coraz dziwniej. Nie wiemy, co brali autorzy tych zdjęć, ale doceniamy kuszące modelki, które odważyły się wziąć udział w tej sesji. Zdjęcia, które widzicie, już wkrótce pojawią się na bilbordach w całym Los Angeles.
Dodał(a): Bartosz Joda, fot. FameFlynet Piątek 16.10.2015