Polski sen

Alicja Ruchała – zapamiętaj to imię i nazwisko. Bowiem ta zjawiskowa dziewczyna staje się naszym najcenniejszym i najgorętszym towarem eksportowym
6.png
„Alicja Ruchała na czerwonym dywanie w Cannes” – tego rodzaju podekscytowane nagłówki zamieszczają dziś media na całym świecie. Nic dziwnego, w końcu pojawienie się tej Polki na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes rozgrzało atmosferę tak mocno, iż ponoć strażacy z Lazurowego Wybrzeża zaczęli obawiać się, że luksusuwy Hôtel du Cap-Eden-Roc stanie w płomieniach. 

Ruchała zabłysnęła swą urodą na 23. edycji gali amfAR, czyli charytatywnej imprezy, podczas której branża filmowa zbiera się fundusze na walkę z AIDS, odbywającej się co roku pod koniec Festiwalu Filmowego w Cannes. Choć w owej imprezie brały udział sławy takie, jak Heidi Klum, Katy Perry, Uma Thurman, Leonardo DiCaprio, czy Kevin Spacey, to oczy całego świata były zwrócone głównie na naszą modelkę.


Polka pojawiła się na czerwonym dywanie w sukni marki Zuhair Murad, butach od JImmy'ego Choo i biżuterii Cartier. Tak wiemy, że dla ciebie owe informacje nie są zapewne kluczowe, lecz zapamiętaj na wszelki wypadek te firmy – jeśli dziewczyna przyłapie cię na oglądaniu galerii gorącej Alicji, będziesz mógł sprytnie zmienić temat.

177 cm wzrostu, 88 cm w biuście, 62 cm w talii oraz 90 cm w biodrach, do tego blond włosy i zielononiebieskie oczy – oto atuty Alicji Ruchały, które sprawiły, że występowała już w sesjach dla zagranicznych edycji magazynów (m. in. Vanity Fair, Harpers Bazaar, Elle, Glamour i Marie Claire) oraz reklamach (Gatta, La Madrague). 

Lecz wierzymy, iż to dopiero początek wielkiej kariery naszej rodaczki. Alicjo, kochamy cię i trzymamy za ciebie kciuki.


NASZA DZIEWCZYNA KONTRA ZAGRANICZNA MODELKA - PORÓWNAJCIE SAMI

Hailey Clauson jest zdecydowanie jedną z naszych ulubionych modelek !

Opublikowany przez Esquire Polska na 22 maja 2016


Dodał(a): Niedziela 22.05.2016