Polska Social Princess - Sara

Piękną polską Sarę możemy porównać do dziewczynki z zapałkami – wie jak rozpalić ogień w męskich głowach, sercach i…komputerach. Młoda modelka z Trójmiasta jest żółtodziobem, ale zbiera spory fejm na instagramie i nie zamierza przestać. Trzymamy za słowo.
sareneczka.jpg

Sara to rocznik `95. Pochodzi z Trójmiasta i zapewne bliskość plaży, morza powoduje, że jest jej zawsze gorąco – dlatego ta młoda modelka często zrzuca ciuszki. Wtedy nam robi się duszno i mamy do czynienia z globalnym ociepleniem.

Laska z olbrzymim potencjałem podchodzi do fachu profesjonalnie. Dba o siebie jeżdżąc na rowerze i biegając. My natomiast widzimy, że nie odpuszcza również przysiadów… Po treningu relaksuje się na basenie, w łaźniach lub saunie.Sara jest zdeklarowaną singielką i do tej pory nie trafił się facet, który byłby w stanie to zmienić na dłużej. Chcesz spróbować swoich sił? Śmiało, wyraź to na jej profilu (@sareneczka)! Ale pamiętaj, że ta dziewczyna zjada męskie serca w ramach potreningowego posiłku.Dodał(a): SocialPrince / fot.: instagram.com/sareneczka Środa 01.10.2014