Polska petarda w USA - Karolina Woźniak

Kolejna, obok Sandry Kubickiej, przepiękna polska modelka, która szturmem podbija Stany Zjednoczone. Pojawiała się na łamach wielu magazynów i nadawała kalendarzom sens swoją obecnością. Może czas na CKM?

Karolina Woźniak Pochodzi z Bydgoszczy, ale obecnie swoją karierę rozwija w Miami, tak jak wspomniana Sandra Kubicka. Jankesi mówią o niej, ze mogłaby być sposobem na nasze obfite śniegi. Jednak w obliczu ostatnich białych nawałnic, stwierdzam z pełnym przekonaniem, że jej seksapil poradziłby sobie z całym puchem Ameryki. I Kanady!

Karolina Woźniak ma wymiary perfekcyjne: 91-61-91 i miseczka C. Perfekcyjną ma też buzię, włosy, dłonie, stopy i wszystko, co widać gołym okiem. To, czego nie widać z wierzchu, również. U polskiej modelki na profilu instagramowym często przewija się jej psiak – buldog francuski. Ma więc dziewczyna miękkie serce.Jako nastolatka Karolina Woźniak zajmowała się akrobatyką. Przed zawodami dziewczynom robiono zdjęcia promocyjne. Ktoś słusznie podpowiedział Karolinie, że wypada świetnie nie tylko podczas rywalizacji, ale i przed obiektywem. Pomyślała, żeby w ten sposób dorobić i tak się zaczęła jej przygoda z modelingiem. Dziś to jej regularna praca, która daje satysfakcję – bo Polka uwielbia to, co robi oraz możliwość podróżowania – to lubimy raczej wszyscy.

Za oceanem porównują ja do Megan Fox. To miłe, ale my zdecydowanie widzimy w niej Karolinę Woźniak, która jest marką samą dla siebie. Chętnie widzielibyśmy polską petardę na swoich łamach. Zaczniemy od obserwowania jej profilu i polubienia paru zdjęć. Radzimy zrobić to samo, mamy dobre przeczucia co do zjawiskowej Polki...

Karolina Woźniak znalazła się w naszym rankingu 50 najseksowniejszych Polek 2016 z urodzinowego numeru:

CKM072016-okladka.jpg

Dodał(a): Paweł Jaśkowski / fot.: instagram.com/karolinawozniak Środa 15.06.2016