Polska petarda – Karolina Witkowska

Gdyby ktokolwiek miał jeszcze jakieś wątpliwości, że Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie – oto kolejny dowód. Boska i seksowna Karolina Witkowska.

Na tę seksowną panią natrafiliśmy nieco przypadkiem podczas codziennego researchu i doprawdy wciąż nie możemy sobie wybaczyć, że do tej pory o niej nie słyszeliśmy i nic nie napisaliśmy. W końcu Karolina Witkowska to z pochodzenia Polka, a my, jako prawdziwi patrioci i piewcy kobiecego piękna, z największą dumą i niekłamaną radością opisujemy seksowne modelki pochodzące z naszej ojczyzny.

A Karolina zdecydowanie spełnia te kryteria, mimo że tylko urodziła się w Polsce. Wyjechała jednak do Niemiec i to niestety tam zrobiła prawdziwą karierę jako modelka. Znalazła się między innymi w 2013 na okładce Playboya jako Playmate października promująca Oktoberfest, a jej seksowna sesja w bawarskim fartuchu jest w stanie rozpalić zmysły każdego mężczyzny (możecie ją zobaczyć w galeriach wujka Google). Poza tym życie Karoliny rozciągnięte jest między Los Angeles a Wiedeń, w którym zresztą studiuje.


Polskiej widowni nie jest jednak tak całkowicie nieznana. Pisały o niej plotkarskie portale w 2013 roku, właśnie przy okazji jej sesji w Playboyu. Wówczas z okazji Oktoberfest organizowany był także mecz piłkarski między Borussią Dortmund a drugoligowym TSV 1860, a Witkowska jako twarz (i piersi) festiwalu, udzielała kilku wywiadów związanych z wydarzeniami wokoło niego. Wtedy też stwierdziła, że jej faworytem jest Robert Lewandowski i w razie gdyby przegrał mecz, to  gotowa jest go pocieszyć. Nieco później dodała, że jej hobby jest seks.

Jak sami widzicie – mimo że Karolina wyjechała do Niemiec, jej serce wciąż bije dla Polski. A dodatkowo biorąc pod uwagę jej hobby i boskie ciało, nasze serca zaczęły bić z całą mocą dla Karoliny Witkowskiej.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Środa 17.08.2016