Polka zbyt gorąca dla Brytyjczyków - Ola Jordan

Ola była zbyt seksowna dla Brytyjczyków, ale dla nas jest w sam raz. Poznaj Polską gwiazdę tańca, która kocha kusić mężczyzn kusymi i zmysłowymi strojami.

Ola Jordan urodziła się w 1982 roku w Nasielsku, a dorastała w Legionowie. Od dziecka przejawiała zainteresowanie tańcem i w wieku 17 lat przeniosła się do Wielkiej Brytanii, gdzie rozpoczęła pełną sukcesów karierę. Być może nawet było ich zbyt wiele. Nasza rodaczka występowała w tamtejszym programie „Strictly Come Dancing” i swoimi ruchami rozgrzewała wyspiarzy do czerwoności.

Na scenę wychodziła w bardzo kusych i zmysłowych strojach, co nie do końca podobało się włodarzom BBC. Pracownicy stacji próbowali ją przekonać, aby nosiła bardziej tradycyjne ubrania. Pewna siebie Polka jednak się nie ugięła, co w 2015 roku skończyło się zwolnieniem. Podobno doszło nawet do manipulacji głosami, aby Ola miała gorsze wyniki i odpadła z programu, w którym brała udział łącznie przez dziewięć lat. Ba, raz go nawet wygrała.

W „Strictly Come Dancing” występowała wraz ze swoim mężem Jamesem, z którym wzięła ślub w 2003 roku. Tuż po powiedzeniu sobie sakramentalnego „tak”, para wyjechała z Wielkiej Brytanii do Hong Kongu, gdzie postanowili zrobić sobie przerwę od brania udziału w zawodach i skupić się jedynie na dawaniu lekcji z tańca latynoamerykańskiego. Nie wytrzymali długo. Urlop trwał trzy lata, po czym rozpoczął się dla nich złoty okres.

Ola prócz udziału we wspomnianym, niesławnym programie była jurorką w „Dancing on Wheels”, a także wystąpiła w „I’m A Celebrity”, w którym 12 sław zostaje wysłanych do dżungli na trzy tygodnie i uczestnicy dostają różne, dziwne zadania. Dodatkowo prowadziła i wciąż angażuje się w wiele eventów na całym świecie. I gdyby się zgodziła, to chętnie pobieralibyśmy u niej lekcje, bo konkursy taneczne wygrywamy tylko kiedy po paru głębszych przypadkiem przechodzimy przez parkiet, aby zamówić następną kolejkę.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/olajordan/ Środa 26.04.2017