Polka wygrała niemieckiego Idola

Nasze piękne rodaczki nie wygrały konkursu Eurowizji, ale za to inna, urodziwa Polka zwyciężyła w niemieckim Idolu. Aneta Sablik robi już furorę za granicą!

aneta.PNG

Ostatnimi czasy Polacy mają naprawdę dużo powodów do dumy! Kilka dni temu zrobiliśmy furorę na Eurowizji i choć nasza piosenka nie wygrała, nasze piękne rodaczki doskonale zrobiły to, co do nich należało, dzięki czemu zamiast się wstydzić (jak rok w rok do tej pory), naprawdę byliśmy z nich dumni! Jakby tego było mało inna piękna Polka - Aneta Sablik wygrała niemiecką edycję programu Idol. Taką reprezentację, to my rozumiemy!

Aneta Sablik nie ustępuje urody Oli Ciupie i Pauli Tumali - modelkom, które pojawiły się na scenie podczas Eurowizji obok Cleo. Tak jak one ma słowiańską urodę, a oprócz tego wspaniały głos, który rozkochał w sobie naszych sąsiadów. Niedawno wypuściła swój najnowszy teledysk do piosenki "The One".

Jak widać, piękne, utalentowane blondynki mają szansę podbić Europę! :)Dodał(a): BJ, fot. FameFlynet Poniedziałek 12.05.2014