Polka na obczyźnie - Anna Maria Olbrycht

Ta Polka udowadnia, że najpiękniejsze kobiety pochodzą z naszego kraju. Nad jej urodą rozpływają się mężczyźni na całym świecie i ślinią się widząc ją w bikini albo bieliźnie.

Wystarczy jedno na nią spojrzenie, aby domyślić się skąd pochodzi. Ta piękna blondynka to Polka z krwi i kości, chociaż od dawna nie mieszka w naszym kraju. Często jednak odwiedza stolicę w związku ze swoją pracą. Anna Maria Olbrycht bardzo wcześnie zaczęła karierę modelki, bo mając zaledwie 17 lat. Została dostrzeżona przez agenta w pewnym warszawskim centrum handlowym.

Od tamtej pory zdobywa serca mężczyzn na całym świecie. Jej słowiańską urodę można podziwiać w wielu czasopismach z różnych krajów. Dużo podróżuje i można ją spotkać między innymi w Paryżu, Londynie albo Miami.

Nic dziwnego, że tak łatwo przychodzi jej wspinanie się po szczeblach kariery w branży modellingowej. Jej wymiary to 82-58-87. Jakby więc nie patrzeć, jej seksownym krągłościom bardzo ciężko się oprzeć, a lubi je pokazywać w skąpym bikini bądź bieliźnie.

Wiemy, że w naszym kraju może nie być takich możliwości rozwoju w branży modellingowej jak za granicą, ale postulujemy, aby Anna Maria Olbrycht wróciła do Polski. Takie dobra narodowe powinniśmy chronić.Dodał(a): Mateusz Olch / fot.: https://www.instagram.com/annamariaolbrycht/ Środa 07.06.2017

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)