Polina Sitnowa: rosyjska superbroń

Gdy obejrzycie galerię zdjęć Poliny Sitnowej, z pewnością zgodzicie się, że wschód to świetny kierunek.

Spory w kwestii tego, w jakim kraju przychodzą na świat najpiękniejsze dziewczyny, trwają od lat. Wielu wskazuje na kraje Ameryki Południowej, takie jak Brazylia, Wenezuela oraz Kolumbia, jeszcze inni kraje skandynawskie. Spora część ludzi zapytanych o ojczyznę najpiękniejszych kobiet zapewne wskazałaby Rosję, na co też znalazłyby się dowody na naszej stronie. I dziś znów rzucamy okiem we wschodnim kierunku… Choć nie do końca.

Polina Stinowa to dwudziestodwuletnia modelka, która przyszła na świat w największym kraju na świecie, ale obecnie mieszka w St. Louis w stanie Missouri. Przy 170 centymetrów wzrostu może się pochwalić wymiarami, które wynoszą odpowiednio 81-61-86 – nie bez znaczenia jest także fakt, że nosi miseczkę D. Zostaliście zachęceni? Zapraszamy zatem do obejrzenia galerii:
Blondwłosa modelka nie zajmuje się jedynie pozowaniem do zdjęć – jest także dyplomowaną projektantką wnętrz. Całe szczęście nie zapomina o swoim koncie na Instagramie, na którym regularnie pojawiają się nowe zdjęcia. Wydaje się jednak, że jeśli chodzi o popularność w mediach społecznościowych nie wykorzystała jeszcze swojego potencjału. Na Instagramie obserwuje ją zaledwie 159 tysięcy followersów.
Panowie, zachęcamy do kliknięcia w przycisk „Obserwuj” w profilu Poliny – zdecydowanie warto!

Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.instagram.com/polinasitnova/ Wtorek 06.02.2018