Polina Atomo – seksowna mieszanka wybuchowa

Polina urodziła się 23 czerwca 1998 roku na Białorusi. W Rosji jest doskonale znana jako osobowość w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje już grubo ponad milion osób. I nie ma co się dziwić, bo sami chętnie ją zaobserwujemy.

Seksowna blondynka, która tak naprawdę nazywa się Polina Malinovskaya, zawdzięcza swoją urodę wybuchowej mieszance genów. Jej ojciec jest Włochem a matka Rosjanką. Wszyscy doskonale wiemy, że zarówno uroda kobiet z Włoch, jak i Rosji cieszy się ogromnym uznaniem.

Dzięki swoim korzeniom zna też kilka języków. Biegle posługuje się rosyjskim, włoskim, białoruskim i angielskim.

Zanim stała się popularna w mediach społecznościowych, zajmowała się modelingiem. Przeprowadziła się do Włoch, aby pracować w agencji w Mediolanie, gdy miała zaledwie 16 lat. Jej pierwszy post na Intagramie przedstawiał zbliżenie oka, w którym – trzeba przyznać – ma niesamowity błysk.

W ciągu ostatnich kilku tygodni modelka wielokrotnie przyznała, że ma ochotę podróżować, choć jej plany zostały udaremnione przez dystans społeczny i COVID-19. Mimo wszystko i tak możemy cieszyć się jej dotychczasowymi postami, na których prezentuje się w zmysłowej bieliźnie i kusych strojach kąpielowych.

WZROST: 175 cm
OCZY: Niebieskie
BIUST: 83 cm
TALIA: 60 cm
BIODRA: 90 cm
UBRANIE: 34
BUTY: 38

ZOBACZ TĘ SEKSOWNĄ MIESZANKĘ WYBUCHOWĄ:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 23.04.2020