Podwójnie seksowna sesja – bacsktage

Te dziewczyny nie tylko ze sobą mieszkają na co dzień, ale także, co widać na załączonym obrazku, pozują razem do zdjęć. Bardzo seksownych zdjęć.
lalala.jpg

Jeśli do tej pory myślałeś, że dwie takie dziewczyny w jednej nagiej sesji zdarzają się tylko w twoich mokrych snach i produkcjach dla bardzo dorosłych, to prawdopodobnie miałeś rację. Bo Justyna i Patrycja to rzeczywiście prawdziwe ewenementy. Obie są superseksownymi laskami i obie bardzo swobodnie traktują podejście do swojego życia seksualnego.

Przyznały to zresztą w naszym wywiadzie, w którym otwarcie mówiły o tym, że żyją w trójkącie ze swoim facetem – mężem Patrycji. „Patrycja: Ja i Justyna jesteśmy razem już prawie trzy lata; Justyna: Traktujemy to bardzo poważnie i chciałybyśmy kiedyś zalegalizować nasz związek”.

Codzienna chemia między dziewczynami przełożyła się też oczywiście na ich chemię na naszej sesji zdjęciowej. Naturalnie możesz ją zobaczyć w marcowym numerze CKM. A na zachętę, jeśli w ogóle jakiejkolwiek potrzebujesz, proponujemy bardzo gorący backstage. Na pewno się nie zawiedziesz.
Dodał(a): CKM/ fot. CKM Poniedziałek 04.03.2019