Po prostu Nicole Scherzinger

Czy jest w ogóle ktoś, kto nigdy nie słyszał o Nicole Scherzinger? Nawet jeśli, to z pewnością gdy ujrzy jej seksowne fotki, to bardzo szybko zrobi wszystko, by te zaległości nadrobić.

Nicole Scherzinger to gwiazda absolutnie światowego formatu. Robiła tak wiele różnych rzeczy, że chyba tylko ci, którzy ostatnie 20 lat spędzili w amazońskiej dżungli mogli o niej nie słyszeć: nagrywała piosenki solowo i razem z popularnym (także w Polsce) zespołem Pussy Cat Dolls, występowała w kasowych filmach i serialach, była jurorką w zagranicznych talent show. No a poza tym jest seksowną MILF-ą, która wciąż podbija serca wszystkich mężczyzn na całym świecie i wywołuje zazdrosną nienawiść u kobiet.

Urodziła się w 1978 roku jako Nicole Elikolani Valiente Prescovia Scherzinger. Z oczywistych względów zrezygnowała ze swoich trzech imion i pozostała po prostu Nicole Scherzinger. Mimo że jest Amerykanką, to, jak sami widzicie, ma zdecydowanie egzotyczną, nieamerykańską urodę.

Zawdzięcza ją swoim korzeniom, a konkretnie matce pochodzącej z rosyjsko-hawajskiego małżeństwa oraz ojcu, który jest Filipińczykiem. Sama Nicole zresztą urodziła się w Honolulu na Hawajach. Nazwisko odziedziczyła zaś po swoim ojczymie, Garym Scherzingerze, z którym jej matka związała się, gdy Nicole miała 7 lat.

To także w tym czasie mała Nicole zaczęła zdradzać talenty artystyczne – występowała m.in. na Broadwayu i co trochę wygrywała jakiś konkurs dla młodych talentów. Prawdziwą sławę zdobyła jednak jako czołowa postać zespołu bardzo seksownych kociaków o nazwie Pussy Cat Dolls, w którym spędziła 2 lata.

Od tamtego czasu jednak nic się nie zmieniło, a Nicole wciąż pozostaje niesamowicie seksowną kobietą. Dowody? Poniżej.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Środa 05.10.2016