Playboy z cheerleaderkami

Nie chodzi o to, by złapać króliczka, ale żeby zobaczyć, co nowego zaprezentuje nowy Playboy. Czytajcie, oglądajcie i kibicujcie razem z Cheerleaders FLEX Sopot!
Na okładce nowego Playboya: Cheerleaders FLEX Sopot występujące podczas meczów naszej reprezentacji!

playboy
Playboy: Co to są strzelające staniki?

(śmiech) To jest coś, co się przydarzyło każdej z nas! Taką najczęstszą naszą awarią są pękające staniki podczas pokazu. Stanik leci w powietrze, jest wesoło i dostajemy gromkie brawa (śmiech). Ale zdarzają się też inne śmieszne sytuacje... [Jakie? tego dowiecie się w PLAYBOYU]

w numerze m. in.
>Wywiad z: Pawłem Zagumnym - siatkarzem, rozgrywającym, od 1996 reprezentantem kraju. Jest jedynym polskim siatkarzem który grał na czterech turniejach olimpijskich (1996, 2004, 2008 i 2012). Na mistrzostwach świata 2006 wywalczył z reprezentacją srebrny medal, a ponadto otrzymał tytuł najlepszego rozgrywającego imprezy. Trzy lata później na mistrzostwach Europy zdobył z reprezentacją tytuł mistrza Europy i otrzymał tytuł najlepszego rozgrywającego imprezy. Zdobył też srebrny medal podczas Pucharu Świata 2011 i złoty medal Ligi Światowej 2012.

PLAYBOY: Dlaczego wygramy te Mistrzostwa?
Zagumny:
Wow! Ale mnie zaskoczyliście... Będzie ciężko.
PLAYBOY: Wygrać czy rozmawiać?
Zagumny: (Śmiech). Po prostu nie byłem gotowy na takie pytanie. Nie wiem, dlaczego wygramy. Na pewno będziemy walczyć. Z pewnością nie jesteśmy stuprocentowymi faworytami do strefy medalowej. I może to dobrze, bo zwykle lepiej nam się grało z drugiego rzędu. Nie jesteśmy Niemcami, którzy deklarują, że jadą po mistrzostwo i faktycznie je zdobywają. My Polacy jakoś już tak mamy, że nie sprawdzamy się w roli faworytów, za to lubimy sprawiać niespodzianki. Wystarczy spojrzeć na nasze siatkarskie sukcesy.

playboy1_617.jpg

Rozmowa z: Frankiem Millerem twórcą „Sin Sity” i „300”, współreżyserem „Sin City: Damulka warta grzechu”.

Miller: Nie da się opowiedzieć dobrej historii, bez konfliktu, a najlepszymi formami konfliktów są seks i przemoc. I nie zamierzam przepraszać za to, co robię. W klasycznej operze czy poezji też znajdziecie mnóstwo przemocy i seksu.

20 pytań do: Sebastiana Vettela 4-krotnego mistrza świata F1
PLAYBOY: Gdybyś mógł zmienić jedną rzecz w zasadach F1, co by to było?
Vettel: Zmieniłbym brzmienie silników bolidów. Teraz są tak ciche, że kontaktując się przez radio z inżynierami słyszysz ich, jakby byli tuż obok. Łatwiej się rozmawia, ale nie o to chodzi w wyścigach. Dla fanów i – nie tylko – to spora strata jeśli chodzi o poziom emocji.

oraz:
>Rosyjski łącznik, czyli Steven Seagal i inne gwiazdy wspierające Putina
>Profil: Robert Plant szaleństwa z Led Zeppelin i udane drugie życie bez zespołu + nowa solowa płyta.
Wybierz sobie sąsiada, czyli najbardziej ekskluzywne dzielnice świata.
>Samochody i kolarze, czyli raport z Tour de France, plus Rafał Majka specjalnie dla PLAYBOYA z trasy Tour de Pologne + 5 najlepszych aut dla kolarzy.
>Testujemy Bentleya Continental GT V8 S.
>Korporacyjny niezbędnik – sesja seksownej sekretarki Emily Agnes, elegancja w biurze, korpo-rady, gadżety, biurowy romans.

Wrześniowe wydanie PLAYBOYA w sprzedaży od 29 sierpnia 2014

Dodał(a): CKM.PL Środa 27.08.2014