Pierwszy pocałunek Króliczków Playboya

Sześć Króliczków Playboya całuje się ze sobą po raz pierwszy. Playmates tak to wciągnęło, że po chwili wyskoczyły z ciuszków...
first kiss playboy

Zaczęło się od niewinnych pocałunków 20 nieznajomych. Stanęli naprzeciw siebie po raz pierwszy w życiu i po krótkiej chwili wahania i nieśmiałości, przeszli do akcji. Wymienili płyny ustrojowe drogą ustną. Później był First Handjob i parę innych mniej popularnych parodii First Kiss.

Jednak najfajniejszą wersję nakręcił amerykański Playboy! Oto stają przed sobą Króliczki Playboya. Dokładnie sześć Playmates zamierza po raz pierwszy pobawić się ze sobą. Zaczyna się od rozluźniającego zapoznania, paru słów wstępu, a później przechodzą do akcji.
belka_zobacz-polecana-galer.jpg
Na początku są to nieśmiałe pocałunki, ale po chwili dziewczyny zaczyna coraz bardziej ponosić… Najpierw dziewczyny ochoczo rozbierają się nawzajem z bluzeczek, potem z ich bioder zsuwają się spodnie. Film wciągający, ambitny, ze świetnymi kreacjami aktorskimi, a do tego przyznajemy Oscara za kostiumy. Dobra robota dziewczyny, czekamy na sequel!

Dodał(a): pinky Poniedziałek 31.03.2014