Piękność z kraju kangurów - Ellie Gonsalves

Ta dziewczyna potrafi podgrzać atmosferę. Ellie Gonsalves cudownie prezentuje się w samej bieliźnie i potrafi eksponować własne wdzięki. Takie kobiety cenimy najbardziej.


Ellie Gonsalves ma zaledwie 26 lat, a już w świecie modellingu osiągnęła niemal wszystko. Pojawiała się na okładkach najważniejszych magazynów na świecie. Ta dziewczyna zawitała również w naszych sercach i wiemy, że zostanie tam na dłużej. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na jej konto na Instagramie.

Pochodzi z kraju kangurów, ale w jej żyłach płynie portugalska i karaibska krew. Nie jest więc typową australijską pięknością, a przykuwa uwagę nieco egzotycznym wyglądem. Dodatkowo jej ciało zawsze pokrywa idealna opalenizna. No cóż, nas rozgrzewa. I to jak.

Przeglądając jej profil zapomina się o polskiej, nieciekawej pogodzie. Serce zaczyna szybciej bić, a także robi się cieplej dookoła. Ellie wprowadziła lato do naszego życia. Zresztą nie tylko naszego. Na Instagramie obserwuje ją 1,6 miliona użytkowników. Taka liczba ludzi nie może się mylić.

Kobieta zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na niej ciąży. W końcu nie może zawieść tylu fanów. Dlatego dość często wrzuca zdjęcia w samej bieliźnie. Pochodzą one głównie z profesjonalnych sesji i robią odpowiednie wrażenie.

Nie jesteśmy jednak puści i nie interesujemy się kobietami, tylko ze względu na ich wygląd. Charakter jest równie ważny, a ten Australijka z pewnością ma. Chętnie rozbiera się do zdjęć, a przede wszystkim uwielbia chodzić nago. Tak stwierdziła w jednym z wywiadów. Lubimy pewne swej seksualności kobiety, które wiedzą czym powinny się chwalić.Dodał(a): Mateusz Kryś / fot.:https://www.instagram.com/ellie_gonsalves Piątek 03.02.2017