Piękno na krawędzi wieżowca

Te zdjęcia sprawią, że oniemiejecie zarówno z zachwytu, jak i z przerażenia – z zachwytu nad doskonałością kobiecych ciał, a z przerażenia, że te doskonałe ciała są tylko o krok by spaść z krawędzi kilkusetmetrowych wieżowców i zamienić się już w nie tak doskonałą miazgę.
laska na krawędzi.jpg

Autorem tych mrożących krew w żyłach zdjęć jest japoński fotograf Mara Shirasuna, który stworzył je w ramach projektu „Beauty And NYC” (Piękno i Nowy Jork). Celem tego projektu było ukazanie zarówno piękna kobiecego ciała, jak i piękna Nowego Jorku, przy pomocy fotografii przedstawiających półnagie lub całkowicie nagie modelki na krawędzi dachów nowojorskich drapaczy chmur.

Trzeba zdecydowanie przyznać, że modelki, które wystąpiły w tym przedsięwzięciu, wzniosły się na nomen omen wyżyny profesjonalizmu. Nie dość, że musiały myśleć o tym jak przeżyć tę sesję, to na dodatek musiały wyglądać seksownie. Zastanawiamy się co musiało dziać się w ich głowach w momencie gdy prężyły swoje gibkie ciała kilkaset metrów nad przepaścią. "Nie patrz w dół, nie patrz w dół, wcale nie siedzę na krawędzi wieżowca..."

Wszystkie zdjęcia fotografa można zobaczyć na jego koncie na Instagramie.

Dodał(a): Jakub Rusak Środa 30.03.2016