Piękne Euro 2016

Przekonaj się, że do naprawdę udanego kibicowania nie wystarczy zimne piwo i telewizor, ani nawet bilet na mecz Euro 2016. Potrzeba tu jeszcze naprawdę gorącej ślicznotki, przeżywającej piłkarskie emocje

otw.png

Ekscytujesz się tym, co dzieje się na boiskach piłkarskich mistrzostw Europy? Na bieżąco sprawdzasz wyniki, w głowie masz wszystkie tabele rozgrywek? Rozumiemy to i szanujemy.

Mamy jednak nadzieję, że w tej futbolowej gorączce nie zapominasz o śledzeniu tego, co dzieje się poza murawą, gdyż dzieją się tam rzeczy naprawdę piękne!

Jeżeli jednak przeoczyłeś to, w jak emocjonujący sposób ślicznotki z różnych europejskich państw dopingują do dzielnej walki swoje reprezentacje, nic straconego.

otw2.png

Specjalnie dla ciebie zebraliśmy tutaj doborową ekipę najgorętszych kibicek, które udokumentowały na zdjęciach swe emocje, wspieranie ulubionych piłkarzy czy to na francuskich trybunach, czy przed telewizorami. Okazuje się, że piłkarskie rozgrywki plus piękne dziewczyny plus Instagram to mieszanka wręcz wybuchowa.

Poznaj absolutnie najgorętsze miłośniczki europejskiego futbolu, a przekonasz się, jak mądra jest zasada mówiąca, iż „bramka jest okrągła a piłki są dwie”.

Zaraz, pomyliliśmy coś w tej mądrości? Cóż, gdy zajrzysz do naszej wielkiej galerii podnieconych kibicek, przekonasz się, że mieliśmy pełne prawo do wpadnięcia w obłęd:A TYMCZASEM W AMERYCE POŁUDNIOWEJ: 

Piękno futbolu

Opublikowany przez Esquire Polska na 15 czerwca 2016

 


Dodał(a): Piątek 24.06.2016