Piękna kibicka - Camilla Gimenez

Podczas mundialu w Brazylii to ona odwracała uwagę od tego, co działo się na boisku. Piękna Camilla Gimenez lubi eksponować przed obiektywem swoje niewątpliwe wdzięki, pozując w bieliźnie, albo bikini.

Ta modelka zapiera się, że jej ciała nie dotykał żaden chirurg, a tak perfekcyjne kształty to jedynie efekt natury. Camilla Gimenez ma zaledwie 27 lat, a już zdążyła zrobić karierę, jakiej mogą jej pozazdrościć starsze koleżanki po fachu. W 2015 roku zdobyła tytuł Miss Brazil Las Vegas, a zaledwie rok później została wybrana najpiękniejszą kobietą w Brazylii. Obecnie mieszka w Los Angeles, gdzie współpracuje z kilkoma agencjami.

Zwróciła na siebie uwagę wszystkich mężczyzn na naszej planecie podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 2014 roku. Operatorów kamer nieraz bardziej od meczu interesowała Camilla będąca na trybunach. No cóż, pewnych odruchów faceci nie potrafią powstrzymać. Jednocześnie pokazywała swoje wsparcie dla narodowej drużyny, pozując w sesjach z flagą Brazylii jako motywem przewodnim.

Kiedy ktoś ją pyta co czyni z niej seksbombę, odpowiada śmiechem. Uważa, że to zasługa pewności siebie. Poza tym jest osobą ambitną o wielkim sercu i wierzącą w swój talent. Chociaż często pojawia się na plaży w bikini, jej naturalnym środowiskiem jest łóżko. Uwielbia pozować w pościeli i samej bieliźnie, lub czasem nawet bez niej.

Jeśli chciałbyś zdobyć jej serce, powinieneś być inteligentny, ambitny, z poczuciem humoru, dbać o higienę, mieć dziary i kochać zwierzęta. Stawia dużo wymagań, ale sądzimy, że jeśli trochę nad sobą popracujemy to będziemy mieć u niej szanse. Ciekawe czy zaakceptuje tatuaże, które znaleźliśmy w chipsach.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/camillagimenez/ Czwartek 20.04.2017