Piekna Irlandka - to możliwe

Aż ciężko uwierzyć, że Kerrie McMahon pochodzi z Irlandii i wcale nie jest emigrantką z Polski albo innego kraju słowiańskiego. Dzięki swoim obłędnym kształtom, trafiła na billboardy w Los Angeles, co otworzyło jej nową drogę do wielkiego modelingu.
Kerrie-McMahon.jpg

Kerrie McMahon według różnych źródeł pracowała w Irlandii jako nauczycielka w podstawówce lub specjalistka od marketingu. Nie interesuje nas to zbytnio, najważniejsze jest to, że wygrała casting na jedną z twarzy amerykańskiej wody mineralnej i w ten sposób ujrzał ją cały świat. Ostatnie sukcesy związane z modelingiem odniosła dostając się do finału Miss Irlandii 2010.

Jej agent zadzwonił pewnego dnia z dobrą wiadomością, że ma stawić się na zdjęcia próbne do dużej reklamy. I to dosłownie, bo zdjęcia Kerrie McMahon w bikini wisiały na wielkich billboardach wzdłuż słynnego Sunset Boulevard. Od tamtej pory dostawała coraz więcej zleceń, aż w końcu przeprowadziła się do Kaliforni na stałe.Wymiary Kerrie McMahon 91-61-94 bardzo się Amerykanom spodobały. Do tego stopnia, że Irlandka ma dość stalkerów. Mówi, ze w jej ojczystym kraju faceci wstydzili się do niej podchodzić i że ona sama do najśmielszych nie należy.

Kerrie McMahon szybko zaprzyjaźniła się z innymi modelkami, a jedną z jej lepszych ziomalek jest Tiffany Stanley, która gościła już u nas ze swoimi sesjami.

Dodał(a): Paweł Janusz / fot.: FameFlynet Wtorek 17.03.2015