Perfekcyjne piersi Sandry Kubickiej

Gdyby na świecie istniał wzorzec piersi, tak jak jest wzór metra, kilograma, różnych walut, próby kruszców, z pewnością byłby to odlew biustu Sandry Kubickiej!


Ani za małe, ani za duże. Kształtne, okrągłe, jędrne i w zależności od okazji eksponowane odpowiednio lub zalotnie schowane. Sandra doskonale wie, jakie atuty cielesne posiada i jak je wykorzystywać. Może wymiary 81-61-86 każą ci po malkontencku i z przekory zaprzeczyć twierdzeniu z wstępu do tego artykułu, ale wtedy odeślemy cię do okulisty, psychologa lub zakwestionujemy poziom testosteronu w twoim organizmie. I tak - wiemy, że przechodziła operację powiększania piersi.

Sandra ostatnio obchodziła swoje 20 urodziny i nie robiła tego hucznie w towarzystwie innych modelek, celebrytów na plażach Miami, gdzie bywa najczęściej, ale zrobiła to w jednym z warszawskich klubów. Też hucznie. Bo Warszawę uwielbia i za każdym razem, gdy ma tu wrócić, przebiera nóżkami z niecierpliwości i obwieszcza o tym na instagramie.Jeździ tu na rolkach (jak jest cieplej), chodzi do centrów handlowych, ćwiczy w lokalnych siłowniach. Chyba musimy zacząć chadzać po zakupy do molochów, a nie robić wszystko z dala od tłumu, online. Możemy oczywiście spróbować trafić na nią w siłce, ale jak widzimy, że ostro zasuwa w piątkową noc, dbając o swoją perfekcyjną sylwetkę, to palimy się ze wstydu, że my akurat wtedy dewastujemy swoje organizmy.

Sandra to bardzo pokorne i mądre dziewczę. Niedawno podsumowała swój rok i wyraziła wdzięczność za wszystkie doświadczenia z 2016. Szczególnie docenia egzotyczne podróże, których doświadczała dzięki swojej pracy. Wierzymy w jej dojrzałość i trzymamy kciuki, żeby Warszawa w tym podatnym mocno wieku, nie wciągnęła jej w niechlubne ekscesy.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/sandrakubicka Wtorek 24.01.2017

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Akki12 (2018-10-29 08:17:29)
Hello everyone if you are like the card games. when the games you are play online mathed the entertainment are double go to play mahjongg dimensions online this is the mind blowing experience are share everyone. Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)