Perfekcyjna Kindly Myers

Słodki Jezusie! Ta dziewczyna musi mieć słowiańskie korzenie! Niemożliwe, żeby tak piękna dziewczyna urodziła się i ukształtowała w kraju fast foodów. Jej fan page ma już prawie 3,5 miliona miłośników jej perfekcyjnej figury.
kindly-myers.jpg

Kindly Myers ma niesamowicie apetyczne i proporcjonalne ciało. Jej wymiary to 86-64-89 (zapewne miseczka D, co najmniej...), więc nie jest wychudzonym „wieszakiem”, tylko modelką o pięknych, pełnych kształtach. Owszem, ktoś może czepić się powiększonych piersi, ale dla nas to oznaka dbania o estetykę własnej fizyczności, a także o nasze – męskie – doznania.

Ale Kindly Myers ma też śliczny, wyrobiony licznymi wizytami w siłowni. Ale ta dziewczyna przykłada dużą wagę do estetyki. Odpycha ją brak higieny u panów, ale i lenistwo – co może być tego przyczyną. Kręci ją natomiast poczucie humoru i jeśli facet potrafi poprowadzić ciekawą rozmowę.Panna Myers ma 30 lat i gdy nie pozuje przed obiektywem, jest barmanką w znanym lokalnym barze Tootsies Orchid Lounge. W wolnej chwili jeździ konno. W ogóle lubi zwierzęta i spędzanie czasu na łonie natury. Jej słabością jest czekolada. Ale na szczęście dba o figurę i słodycze są raczej nagrodą za ciężki trening. Ma przy tym urodę dziewczyny z sąsiedztwa.

Kariera Kindly Myers, mimo wieku, dopiero nabiera rozpędu. W modelingu działa relatywnie krótko, ale już gościła na okładkach i rozkładówkach wielu popularnych męskich magazynów. Była też Miss Social Playboya.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Wtorek 26.01.2016