Perfekcyjna 20-stka - Shania Perrett

Ta gorąca dwudziestolatka rzuciła szkołę i zajęła się prowadzeniem konta na Instagramie, co zarówno jej, jak i nam wyszło na dobre. Zamieszcza na nim seksowne zdjęcia, na których eksponuje swoje boskie ciało.

Na początku marca 2017 roku skończyła 20 lat. Urodziła się i mieszka w raju dla surferów, zwanym Złotym Wybrzeżem w Australii. Wychowywała się wraz z dwoma siostrami i bratem, a także wieloma zwierzętami. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Shania Perrett jest uczulona na futro. Mimo to przez całe dzieciństwo bawiła się z psami, kotami, świnkami morskimi i koniami.

Nie skupiała się na nauce. Już w wieku 15 lat porzuciła szkołę i rozpoczęła pracę w biurze obsługi klientów. Nie przynosiło jej to satysfakcji i zbawienie przyszło wraz z założeniem konta na Instagramie. Umieszczała na nim zdjęcia dokumentujące jej życie, co bardzo przypadło do gustu obserwatorom. Być może dlatego, że najczęściej pokazuje się w stroju kąpielowym, albo bieliźnie.

Po dwóch latach budowania własnej marki w mediach społecznościowych, prowadzenie profilu zaczęło przynosić spore zyski i teraz uważa to za swoją pełnoetatową pracę, a modelling nazywa swoim dodatkowym zajęciem.

Kiedyś była niegrzeczna, ale jak sama przyznaje pewnego dnia zdecydowała, że trzeba przestać imprezować i zająć się własnym życiem. Teraz pozuje do zdjęć i zawsze jest uśmiechnięta, piękna i naturalna, kiedy eksponuje swoje niewątpliwe wdzięki.

Dołącza również do powodów, za które kochamy Australię. Tamtejsze modelki i gwiazdy Instagrama powinny zostać uznane za dobro narodowe. Mamy duży problem z wybraniem tej najładniejszej, ale Shania na pewno jest w ścisłej czołówce.
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/shaniaperrett/ Czwartek 06.04.2017