Ostra laska i maska

Mało kto wie, jak wygląda ta dziewczyna. Może tylko jej pies, kot, drugi pies. Nawet jej facet tego nie wie. Bo nie ma faceta. Ale chyba chciałaby mieć. Bo niektóre jej zdjęcia na Instagramie trącą desperacją.
gas-mask-girl-otw.jpg

Ale i bólem czy zawodem. W każdym razie Gas Mask Girl najprawdopodobniej została mocno przez kogoś skrzywdzona i chce poprzez takie „wizualne okrzyki” oczyścić atmosferę i wyrzucić z siebie żal. Jednak trwa to już dłuższy czas. Ma też manifest na brzuchu w postaci napisu „Revel in the chaos”, co oznacza, by własnym nastawieniem zwalczać przeciwności losu. Być może skrzywdzona zamyka się w sobie i chowa głowę w... maskę. Zazwyczaj jest to maska przeciwgazowa.

Ale ubiera też maskę klauna, celebryty albo po prostu ucina swoją głowę na wklejanych zdjęciach. Nie znając jej lica i tak zaryzykowalibyśmy w ciemno. Dziewczyna ma zgrabne ciało, spore piersi i jędrny tyłeczek. . Do tego mnóstwo dziar – wzory florystyczne, bajkowe, ma też wytatuowanego lwa, czaszkę i maskę przeciwgazową, a jakże inaczej. Do tego ma poczucie humoru, które jesteśmy w stanie zaakceptować.Dlatego nie gniewalibyśmy się mocno, gdyby ta blondynka w wieku 25-30 lat pozostała w swojej masce. Czasem nawet szukaliśmy takich imprez w stolicy, więc byłoby to odhaczenie czegoś nowego na naszej liście. Cała reszta, którą lubi odkrywać i za którą lubi ją ponad 100 tysięcy osób na Instagramie zgadza się z naszymi standardami. O dziwo, jeszcze nie reklamuje żadnych produktów i nie oznacza firm na swoich zdjęciach, co często zdarza się polskim "promotorkom" już przy kilku tysiącach „fanów”. Ale wszelkie warunki do stworzenia własnej, bardzo charakterystycznej marki, już ma. Na początek może wypuścić gadżety w postaci masek przeciwgazowych z wizerunkiem...jej maski przeciwgazowej.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/gas_mask_girl Wtorek 06.09.2016