Odważna Rosjanka – Katya Aivazowa

Uwielbiamy kobiety, które są na tyle pewne siebie, że nie mają żadnego problemu z pokazywaniem swojego seksownego ciała i pozowaniem nago. Taka jest właśnie młodziutka Rosjanka Katya Aivazowa.

Instagramowe modelki mają z reguły to do siebie, że choć wrzucają na swoje konta bardzo seksowne fotki, to raczej nie próbują igrać z restrykcjami dotyczącymi prezentowania nagości na Instagramie. Zachowawcze ujęcia w bikini lub takie, które tylko delikatnie odsłaniają rąbek tajemnicy – to wszystko, czego można się po większości spodziewać. Katya Aivazowa jednak taka nie jest, a przymiotnik „zachowawczy” jest ostatnim słowem, jakie przychodzi nam na myśl, gdy próbujemy opisać jej fotki.

Katya zupełnie się nie chrzani, tylko na każdym kolejnym zdjęciu jedzie coraz bardziej po bandzie i (dosłownie) wypina się na politykę nagości Instagrama. Wypina się, jednak nie na tyle, by ją złamać, (sutki i inne intymne miejsca są ledwo zasłonięte), ale na pewno wystarczająco, by sprawić, że wszyscy administratorzy portalu dostaną wrzodów żołądka i skończą w amerykańskim odpowiedniku Tworek albo Drewnicy.

Nas akurat średnio interesuje zdrowie psychiczne kolesi nadzorujących Instagrama, więc bez żadnych wyrzutów sumienia podziwiamy boskie kształty seksownej Katyi. A jak zaraz zobaczycie sami, zdecydowanie jest co podziwiać.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/katya.aivazova/?hl=pl Czwartek 10.08.2017