Nowości u Emily Ratajkowski

Trochę nam wstyd, że ostatni raz do Emily Ratajkowski zaglądaliśmy w lipcu. Od tamtej pory sporo się u niej działo, co spieszymy Wam donieść.


Jednak z racji tego, że nie interesujemy się plotkami, a w życie prywatne staramy się nikomu z celebrytów nie zaglądać, dlatego skupimy się na nowościach fotograficznych. Instagramowy profil panny Ratajkowski to estetyczny Olimp. Uwielbiamy tam zaglądać, by podziwiać boskie kształty „prawie Polki” o perfekcyjnych wymiarach 90-61-86.

Do tego jędrne i pełne piersi otulane zazwyczaj przez miseczkę D. Zazwyczaj, bo Emily, jak widać na większości jej zdjęć, nie jest zwolenniczką uciskających biustonoszy. Idealnie czuje się nago, topless, w szlafrokach, luźnych bluzkach, a naszym zdaniem najlepiej wygląda mając na sobie jedynie bodypainting.Urodzona 24 lata temu w Londynie modelka, córka Polaka i Angielki, wiąże swoją przyszłość z filmem. Jednak chce grać bardziej ambitne role niż dotychczas, czyli zerwać z wizerunkiem słodkiej ślicznotki. Emily jest bardzo pracowita, więc obstawiamy, że za jakiś czas osiągnie swój cel i wyśmienicie zagra jakąś rolę dramatyczną. Choć oczywiście przyjemnie byłoby gdyby producenci ukazali również jej bardziej namacalne atuty, które szkoda byłoby skrywać np. w filmie kostiumowym. Chociaż wtedy zawsze pozostaje nam jej konto na Instagramie.

Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: instagram.com/emrata Czwartek 26.11.2015