Nowa Miss Świata - Toni Ann Singh

Zdaniem jurorów Miss Jamajki jest najpiękniejszą kobietą obecnie żyjącą na naszym globie. Tuż za nią uplasowała się Miss Francji i Miss Indii.

Dobra, wiemy, że można w tych konkursach się trochę pogubić, ale idea zawsze jest taka sama – chodzi o piękne kobiety, a to rozumiemy raczej bezbłędnie.

Konkurs Miss Świata jest najstarszym międzynarodowym konkursem piękności na świecie, a jego pierwsza edycja miała miejsce w 1951 roku. W tegorocznej edycji wzięło udział 111 reprezentantek z całego świata, a korona najpiękniejszej kobiety mieszkającej na Ziemi trafiła do Miss Jamajki Toni Ann Singh.


23-letnia Tonia jest absolwentką psychologii i studiów kobiecych, w przyszłości chciałaby zdawać na medycynę i zostać lekarzem. Jurorów ujęła także nieprzeciętnym śpiewem. Choć w momencie ogłaszania wyniku oczy wszystkich były skierowane były na zwyciężczynię, to show skradła Miss Nigerii, która zaczęła podskakiwać z radości ciesząc się z sukcesu koleżanki.

Toni Ann Singh jest czwartą reprezentantką Jamajki, której udało się zdobyć koronę Miss World.


Polka Milena Sadowska wywalczyła sobie miejsce w pierwszej 40 uczestniczek. Równolegle odbywały się wybory Miss Universe, na których Polskę reprezentowała Olga Buława. Choć nie doceniono jej urody, to przywiozła do kraju tytuł Miss Koleżeńskości. Jakkolwiek nagroda za charakter na konkursie piękności to dość osobliwe osiągnięcie, to cieszymy się, że nasza rodaczka została zauważona. 

Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Instagram Poniedziałek 16.12.2019