Nowa dziewczyna Bonda – Ana de Armas

Każdy film o Jamesie Bondzie wiąże się z falą spekulacji dotyczących obsady. Oprócz odtwórcy roli kultowego agenta 007 wiele emocji budzi kobieta u jego boku. Kim jest nowa dziewczyna Bonda?

W nadchodzącej produkcji „No Time To Die”, która na polskie ekrany zawita w kwietniu 2020 roku, w tej roli zobaczymy Anę de Armas. Wiemy, że bohaterka grana przez kubańską piękność będzie miała na imię Paloma. Ale co wiadomo o samej aktorce? 

Ana urodziła się w 1988 roku w Santa Cruz del Norte i ma 168 centymetrów wzrostu. Ku naszej radości jest stanu wolnego, a dokładniej jest to odzyskana wolność po rozwodzie w 2013 roku. Oprócz tego Ana ma zielone oczy i waży 55 kg.Na ekranie pojawiła się po raz pierwszy w 2005 roku, w hiszpańskojęzycznej produkcji Una Rosa de Francia. W Hollywood debiutowała u boku Keanu Reevse’a w filmie „Kto tam?”, prawdziwą popularność zdobyła występując w „Blade Runner 2049” czy „Rekinach Wojny".  Nowy film o przygodach Jamesa Bonda nie jest jej pierwszym projektem, w którym wystąpiła z Danielem Craigem.  W listopadzie pojawi się obraz „Na noże”, opowiadający historię tajemniczego morderstwa.  


Wybór aktorki wzbudził spore kontrowersje na całym świecie. Nie chodzi o urodę czy doświadczenie filmowe młodej Kubanki, ale o różnicę wieku, która dzieli ją z głównym bohaterem. W przypadku Any de Armas i Daniela Craiga jest to równo dwadzieścia lat. To oburzenie może trochę dziwić – nie tylko dlatego, że w tej konfiguracji wiek zazwyczaj nie ma znaczenia, ale głównie dlatego, że nie jest to największa różnica wieku w historii filmów o Bondzie. 


Ten rekord należy do filmu „Zabójczy widok”, w którym ukochana brytyjskiego agenta grana przez Alison Doody była od niego młodsza o 40 lat. W historii spektakularnych piękności zapisały się takie nazwiska jak Isabela Scorupco, Halle Berry czy Monica Bellucci

A która z dziewczyn Bonda jest waszą ulubioną? 

Sonda

Najlepsza dziewczyna Bonda to:


Dodał(a): Adam Barabasz Poniedziałek 16.09.2019