Noelle Foley - śliczna cłopczyca

Ta 22-letnia Amerykanka szturmuje internet niczym Polacy supermarkety Lidl w pogoni za torebkami w promocji. Z tym że ona nie robi tego intencjonalnie, to samo do niej przychodzi. No dobra, może nie samo, bo na swój wizerunek ciężko pracuje, ale jej celem jest zostać zapaśniczką, a fejm wpada przy okazji.


Noelle Foley to córka znanego wrestlera Micka. Ten facet to część historii WWE. Jeździł po kraju na gale autem, nocował w nim, nie było go w domu tygodniami, ale w końcu dochrapał się tytułu mistrzowskiego. Dziś jego latorośl ma nieco łatwiej. Dlatego, że mogą sobie pozwolić na samoloty i hotele, bo są częścią ekipy organizacyjnej tej federacji. Noelle prowadzi swój program, w którym przeprowadza wywiady z zapaśnikami i prezentuje historie związane z tym światem, a Mick jest ekspertem i komentatorem.

Jednak ta niepozorna blondynka ma jeszcze inne aspiracje. Chce być pełnoprawną zapaśniczką! Jej ojciec jest przeciwny temu pomysłowi. Bardziej zadowolony był z modelingowych planów córki, bo dziewczyna ma ku temu predyspozycje. Próbowała też swoich sił w pozowaniu, jednak to ring kręcił ją bardziej. I nawet namowy matki, która była niegdyś modelką, nie pomogły. Noelle chce się bić z innymi laskami.Ale jeśli wychowała się w domu kipiącym od wrestlingu i testosteronu (ma trzech braci), to ciężko jej wybić typowo męskie zajęcia. I choć teoretycznie jest chłopczycą z zapędami ku ringowi, innym zawodnikom miękną kolana, gdy są przesłuchiwani przez Noelle. Ale ona ma już chłopaka i oczywiście jest on związany z branżą. To klaun. Tak, klaun, prawdziwy, nie wyzywamy go za to, że umawia się z taką petardą. Frank Mustari w weekendy zakłada perukę, maluje lico i goni za walkami wrestlerów. Mimo to panna Foley za nim szaleje. Jest chyba jedyną dorosłą osobą, która toleruje klauny. Nie klaunów.


Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/noellefoley Czwartek 03.11.2016