„No bra club” – instagramowy klub dziewczyn bez staników

Nienoszenie stanika to nic nowego i nadzwyczajnego. Ale w 2018 roku trzeba mieć pewność, że każdy o tym wie. Dlatego też trend odżył, a dziewczyny masowo chwalą się na Instagramie tym, że nie mają na sobie biustonosza. A my możemy korzystać z pięknych widoków.

Wiecie, jak to jest w 2018 roku. Jeśli nie poinformujesz o czymś w mediach społecznościowych, to to po prostu nie istnieje. I nawet jeśli dziewczyny do tej pory nie zakładały na siebie biustonoszy (co oczywiście miało miejsce i nie jest niczym odkrywczym), to ten fakt i tak nie przeszkadza nikomu w tym, by przynależność do „No bra club” (Klub bez stanika) stał się najnowszym trendem na Instagramie. 

Co ciekawe, za trendem stoi australijska marka właśnie o nazwie „No bra club”, która, nie zgadniecie, zajmuje się produkcją kusych ciuchów wszem wobec informujących o braku stanika - od bluzek do stringów. A że sama marka stała się modna, to i coraz to kolejne instagramowe modelki i gwiazdy zaczęły się fotografować w ciuchach z napisem „No bra club”. Chyba nie ma lepszego sposobu na promocję.

Tym bardziej że, jak wspominaliśmy, są to kuse ciuchy, a modelki zazwyczaj hojnie obdarowane przez naturę. Zupełnie nie mamy na co narzekać, liczymy na więcej tego typu kampanii. Przekonajcie się zresztą sami. Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Instagram Poniedziałek 22.01.2018