Niykee Heaton - śpiewająca petarda

Jesteśmy dumni z tego, jak kariera młodziutkiej amerykańskiej piosenkarki / modelki / ekshibicjonistki posunęła się do przodu od roku, kiedy to ostatnio do niej zaglądaliśmy.


W ubiegłym roku, gdy zachwycaliśmy się dziś 21-letnią Niykee Heaton, miała na swoim koncie instagramowym 1,3 mln fanów. Dziś prawie dwa razy tyle osób wzdycha do jej głosu, tekstów i ciała. Piosenkarka jest również swoją producentką, pisze sobie teksty i czasem bierze udział w jakiejś sesji zdjęciowej w roli modelki. Łezka w oku się kręci, jak młode talenty wykorzystują swój potencjał. Wokalny i każdy inny.

Ale Niykee Heaton łatwego startu nie miała. Gdy nagrała cover „Love Sosa” rapera Chief Keefa, odezwała się do niej jedna z wytwórni, która chciała wydać jej twórczość na płycie. Jednak okazało się, że mają plany niepokrywające się z wizją artystki. Zażądali zmiany wizerunku i repertuaru. Dziewczyna postawiła się i później wraz ze swoją seksowną menadżerką Lauren Pisciotta (która również prawie podwoiła ilość swoich wyznawców – koniecznie sprawdź jej profil, a zrozumiesz, jak to się stało) ruszyła na podbój amerykańskich scen.W tej chwili objeżdża kraj z trasą Centerfold Tour, co po polsku oznacza rzecz świetnie Wam znaną – rozkładówkę. Bo Niykee ma w sobie nutę ekshibicjonizmu i uwielbia pojawiać się na swoim instagramie czy na scenie podczas koncertów w bardzo skąpych strojach. Występy w całych Stanach Zjednoczonych zajmują jej kalendarz do połowy grudnia. Gra kilka imprez w tygodniu, ale ta energetyczna laska ładuje baterie właśnie na scenie.

Koniecznie sprawdź jej twórczość. Tę poza instagramem również.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/niykeeheaton Piątek 07.10.2016