Nikki Nixx - powiew świeżości

Ta modelka o egzotycznej urodzie uszczęśliwia ludzi na kilka sposobów: gotując, męcząc ich, doprowadzając do łez, i rozbierając się ku ich uciesze. Czym zajmuje się Nikki? Porzuć kosmate myśli i zejdź na ziemię!
nikki-nixx.jpg

Nikki Nixx jest trenerką personalną. Bardzo seksowną, o oryginalnej urodzie i z krągłościami wszędzie tam, gdzie oczekują ich mężczyźni. Póki co mało kto o niej słyszał, a my chętnie poddajemy się nowym powiewom świeżości. Spieszymy wyjaśnić jak uszczęśliwia innych.

Gotuje – jeśli zdecydujesz się na jej plan treningowy, Nikki będzie gotowała Ci posiłki. Przygotuje je w swoim domu lub w kuchni klienta. Catering dietetyczny jest nieodłącznym elementem jej programu.

Meczy i doprowadza do łez – niczym Ewa Chodakowska, nazywana jest killerką, bo daje wycisk swoim podopiecznym, którzy tracą zbędne kilogramy i tłuszcz. Okupione jest to bólem, ale w ogólnym rozliczeniu, klienci są szczęśliwsi po współpracy z Nikki Nixx.

Rozbierając się – Nikki Nixx jest i fit laską, i modelką. Uczestniczy w sesjach zdjęciowych. Często, ze względu na jej boskie ciało, są to sesje w bikini, bieliźnie, lub – jak w tej poniżej – topless.Przygodę ze sportem zaczęła już w wieku trzech lat. Uprawiała balet i gimnastykę, z czasem przyszła kolej na inne sporty. Piłka nożna, tenis, boks – to tylko niektóre z nich. Na dłużej zainteresowała się fitnessem i zdrowym żywieniem. Ćwiczyła sama, na sobie testowała wszelkiej maści diety. Jeśli coś skutkowało, przekazywała to znajomym. Ich pochwały, a przede wszystkim efekty, skłoniły modelkę do zajęcia się tym na poważnie. Zrobiła odpowiednie uprawnienia i dziś pomaga innym w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.

A Ty dałbyś się sponiewierać pannie Nixx i zacząłbyś jeść zieleninę na jej rozkaz?

Dodał(a): Paweł Janusz / fot.: FameFlynet Poniedziałek 23.03.2015