Nikki Nixx - gorąca trenerka personalna

Seksowna trenerka personalna Nikki Nixx to laska, od której z pewnością chciałbyś dostać wycisk. A jeśli nie jesteś przekonany, spójrz na jej gorące zdjęcia - rozwieją twoje wszelkie wątpliwości!

FFN_Nixx_Nicki_BAC2_061815_51776367rrr.jpg

Gorąca modelka o egzotycznej urodzie, która pochodzi z Los Angeles - Nikki Nixx to laska, która bardzo dobrze wie, jak kusić swoim idealnym ciałkiem! Ostatnio np. pokazała swoją dziką, nieokrzesaną naturę, przeginając się jak kotka podczas seksownej sesji zdjęciowej, do której pozowała w skąpym bikini z motywem panterki.

Jednak zdjęcia to nie jedyne hobby Nikki. Drugą pasją tej kuszącej brunetki jest zdrowy tryb życia, z naciskiem na wyczerpujące, regularne treningi. W tym miejscu warto podkreślić, że ta kobieta dba nie tylko o siebie, ale również swoich klientów. Panna Nixx to wprost wymarzona trenerka personalna, która jest w stanie rozpisać ci dietę, przygotować plan ćwiczeń, a nawet własnoręcznie upichcić zdrowe, pożywne posiłki w zaciszu twojego domu! Brzmi kusząco? A co powiedz na poniższe fotki?
Dodał(a): Bartosz Joda, fot. FameFlynet Wtorek 23.06.2015